Mužský prostor...Muži a emoce

14.06.2022

Vítejte u prvního pilotního dílu podcastu Mužský prostor!

Natáčení probíhalo vzdáleně přes aplikaci s dvěma hosty - terapeuty Patrikem (33) a Pavlem (43, Liga otevřených mužů). Profesí našich prvních dobrovolníků se prosím nenechte zmást. Podcast je otevřen mužům všech profesí, věku, národnosti, náboženského vyznání a víry či orientace!

Jste vítáni všichni, jak bylo řečeno i v intru (pokud jste jej ještě neslyšeli, doporučujeme to dohnat). Nás zajímá zejména autentický obsah, to jak to vy muži v životě doopravdy máte, bez obalu, bez zástěrek, zkrátka tak, jak to cítíte. Přistupujeme k vašemu vnímání světa s respektem a budeme vděčné, když se s námi podělíte o vaše pohledy, pocity i myšlenky.

Tento díl, jak už z názvu vyplývá, bude zaměřen na MUŽE A EMOCE. S našimi hosty se pak setkáte ještě ve druhém díle, zaměřeném na MUŽE A VZTEK.

Podcasty YouTube kanálu Nikola Kotalová - Dělej co miluješ aktuálně najdete v aplikacích: Apple Podcasts/itunes, Google podcasts, Spotify, Android, TuneIn, Deezer a Blubrry. Pomocí RSS si můžete podcast sami přidat do jakékoliv Vaší oblíbené aplikace.