Vítáme Vás v "Mužském prostoru"

31.05.2022

Vítejte u podcastu Mužský prostor!

Jsme dvě ženy, dvě psycholožky a terapeutky Nikola a Adéla. A tohle je intro k naší podcastové sérii věnované mužům, s muži, o mužích, pro muže.

V našem intru shrnujeme základní informace o nás samotných, o tom co by mělo být záměrem našeho společného tvoření a jaká témata nás zajímají. Vybízíme všechny zájemce z řad mužů, aby se přidali do naší FB skupiny Mužský prostor - Podcast, kde mohou sledovat aktuální dění, zapojovat se do takové míry, do jaké chtějí a případně se hlásit jako dobrovolníci k natáčení vypsaných témat. Zajímá nás, muži, jak to vlastně v životě máte a co prožíváte! V interakci s námi podporujeme ale i ženy, protože nás samotné napadne jen výsek témat a budeme vždycky rády za podněty od vás. Proto ženy ozývejte se! Co vás zajímá? Co je pro vás na mužském světě atraktivní, záhadné, nesrozumitelné? Co vás láká zjistit?

Naše podcasty najdete kromě YouTube aktuálně také v aplikacích: Apple Podcasts/itunes, Google podcasts, Spotify, Android, TuneIn, Deezer a Blubrry. Pomocí RSS si můžete podcast sami přidat do jakékoliv Vaší oblíbené aplikace. Přejeme krásný poslech Nikol & Adél